Przejdź do treści

Wzorcowanie

Wieloletnie doświadczenie w technologii pomiarowej i kalibracyjnej sprawia, że Testo Industrial Services jest idealnym dostawcą usług wzorcowań. Nasza koncepcja kompleksowej obsługi znajduje odzwierciedlenie w naszym kompletnym portfolio usług.

Rosnące wymagania jakościowe i surowe przepisy prowadzą do coraz większych wymagań w produkcji. Liczba stosowanych technologii pomiarowych stale rośnie. Od przyjęcia towaru po obsługę posprzedażną – zadania pomiarowe związane z jakością muszą być monitorowane, dokumentowane i wykonywane przy użyciu odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Wymaga tego nie tylko wiele wspólnych norm, takich jak seria ISO 9000, ale także normy branżowe, takie jak .B IATF 16949 lub wytyczne GMP UE. 

Zarządzanie sprzętem pomiarowym Wzorcowanie przyrządów pomiarowych w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości produkcji. Jako dostawca kompleksowych usług w dziedzinie kalibracji, Testo Industrial Services jest idealnym dostawcą profesjonalnych usług metrologicznych. Oprócz kalibracji ISO/fabrycznej oferujemy również wzorcowania DAkkS oraz PCA zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Ponad 300 akredytowanych procedur wzorcowania w ramach szerokiej gamy mierzonym wielkości pomiarowych charakteryzuje nasze portfolio usług. 

Zwiększ jakość swoich produktów, a tym samym zadowolenie swoich klientów z Testo Industrial Services! 

Twoja przewaga: Nasze kompetencje

  • Zapewnienie dokładności pomiarów i wyników
  • Zwiększenie niezawodności urządzeń i procesów
  • Minimalizacja ryzyka błędów oraz reklamacji
  • Zapewnienie zgodności z normami i wymaganiami przemysłowymi

Co nas wyróżnia:

  • Ponad 300 akredytowanych procedur wzorcowania
  • Szerokie portfolio usług w prawie wszystkich dziedzinach
  • Ciągły rozwój naszego portfolio

Dowód kompetencji

Wzorcowania akredytowane przez DAkkS oraz PCA są standardem w wielu branżach. Testo Industrial Services posiada akredytację  PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 jako laboratorium wzorcujące. Dzięki naszemu wieloletniemu know-how kalibrujemy Twoje przyrządy pomiarowe w ścisłych procesach i zgodnie z obowiązującymi normami. 

Wzorcowanie w naszych laboratoriach

Nasz zakres pomiarowy

Nasze akredytowane laboratoria obejmują prawie wszystkie wielkości pomiarowe i oferują unikalne portfolio od wzorcowania po konserwację i naprawy. 

Formularz kontaktowy

Wzorcowanie bezpośrednio w systemach

Wzorcowanie na miejscu

Potrzebujesz szybkiego czasu realizacji zamówienia? Oferujemy szybkie i efektywne wzorcowanie urządzeń pomiarowych bezpośrednio na miejscu.

Wgląd w nasze laboratoria

W naszych laboratoriach wzorcujemy sprzęt pomiarowy niezależnie od producenta i przy najniższych niepewnościach pomiarowych. Zapoznaj się z naszymi laboratoriami i przekonaj się o naszym bogatym portfolio usług.

Laboratorium Termodynamiki Testo Industrial ServicesOtwiera film w nakładceUstawienie plików cookies Youtube jest zablokowane do momentu aktywnego kliknięcia przycisku play. Tym kliknięciem wyrażasz zgodę na ustawianie przez Youtube plików cookies na urządzeniu końcowym, z którego korzystasz. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie poświęconej ochronie danych.

Inne usługi

Nasza pełna obsługa w zakresie logistyki

Usługa odbioru i zwrotu

Oddaj swój sprzęt pomiarowy w bezpieczne ręce. Od odbioru w Od odbioru w Twojej siedzibie do dostawy zwrotnej . Transportujemy Twój sprzęt pomiarowy w idealnych warunkach.

Naprawa elektrycznych i termodynamicznych przyrządów pomiarowych

Serwis naprawczy

Oprócz wzorcowań oferujemy naprawę elektrycznego i termodynamicznego sprzętu badawczego oraz przyrządów pomiarowych.

Kalibracja i dokumentacja stacjonarnego zakładu produkcji farmaceutycznej

Zarządzanie wzorcowaniami

Wspieramy Państwa we wdrażaniu i optymalizacji systemów zarządzania wzorcowaniami w obszarach regulowanych GxP.

Huminator

Sprzęt kalibracyjny

Niezależnie od tego, czy jesteś w laboratorium, w swoich systemach, czy na miejscu, dzięki sprzętowi kalibracyjnemu Testo Industrial Services możesz przeprowadzić wzorcowanie niezależnie od lokalizacji.

Nasze know-how

Know-how 

Nasze know-how podsumowane dla Ciebie: Tutaj znajdziesz pomocną wiedzę naszych ekspertów na temat wzorcowań i wzorcowania w obszarach regulowanych GxP. Warto się temu przyjrzeć. 

Do przeczytania

Przedstawiamy przegląd wymagań różnych norm i dyrektyw, a także pomocne wskazówki i instrukcje dotyczące wdrażania i realizacji wymagań dotyczących wzorcowania i związanego z tym monitorowania wyposażenia badawczego.