Przejdź do treści

Wzorcowanie

Wieloletnie doświadczenie w technologii pomiarowej i kalibracyjnej sprawia, że Testo Industrial Services jest idealnym dostawcą usług wzorcowań. Nasza koncepcja kompleksowej obsługi znajduje odzwierciedlenie w naszym kompletnym portfolio usług.

Rosnące wymagania jakościowe i surowe przepisy prowadzą do coraz większych wymagań w produkcji. Liczba stosowanych technologii pomiarowych stale rośnie. Od przyjęcia towaru po obsługę posprzedażną – zadania pomiarowe związane z jakością muszą być monitorowane, dokumentowane i wykonywane przy użyciu odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Wymaga tego nie tylko wiele wspólnych norm, takich jak seria ISO 9000, ale także normy branżowe, takie jak .B IATF 16949 lub wytyczne GMP UE. 

Zarządzanie sprzętem pomiarowym Wzorcowanie przyrządów pomiarowych w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości produkcji. Jako dostawca kompleksowych usług w dziedzinie metrologii, Testo Industrial Services jest idealnym dostawcą usług wzorcowania. Oprócz kalibracji ISO/fabrycznej oferujemy również wzorcowania DAkkS oraz PCA zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Ponad 300 akredytowanych procedur wzorcowania w ramach szerokiej gamy mierzonym wielkości pomiarowych charakteryzuje nasze portfolio usług. 

Zwiększ jakość swoich produktów, a tym samym zadowolenie swoich klientów z Testo Industrial Services! 

Twoja przewaga: Nasze kompetencje

  • Wzrost jakości producenta
  • Unikanie odrzutów i przeróbek
  • Zgodność z normami, wytycznymi i certyfikatami
  • Audyt zabezpieczeń

Nasze cechy szczególne

  • Ponad 300 akredytowanych procedur wzorcowania
  • Szerokie portfolio usług w prawie wszystkich metrykach
  • Ciągły rozwój naszego portfolio

Zarejestruj swoje zlecenie przed wysyłką sprzętu do Laboratorium:

Zlecenie wzorcowania

Dowód kompetencji

Wzorcowania akredytowane przez DAkkS są standardem w wielu branżach. Testo Industrial Services posiada akredytację  PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 jako laboratorium wzorcujące. Dzięki naszemu wieloletniemu know-how kalibrujemy Twoje przyrządy pomiarowe w ścisłych procesach i zgodnie z obowiązującymi normami. 

Wgląd w nasze laboratoria

W naszych laboratoriach wzorcujemy sprzęt pomiarowy niezależnie od producenta i przy najniższych niepewnościach pomiarowych. Zapoznaj się z naszymi laboratoriami i przekonaj się o naszym bogatym portfolio usług.

Laboratorium Termodynamiki Testo Industrial ServicesOtwiera film w nakładceUstawienie plików cookies Youtube jest zablokowane do momentu aktywnego kliknięcia przycisku play. Tym kliknięciem wyrażasz zgodę na ustawianie przez Youtube plików cookies na urządzeniu końcowym, z którego korzystasz. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie poświęconej ochronie danych.
Laboratorium Termodynamiki Testo Industrial Services

Nasze nowości

Ponad 300 akredytowanych procedur wyróżnia nasze portfolio usług. Stale rozwijamy się dla Ciebie i zawsze mamy oko na Twoje indywidualne wymagania. Dowiedz się więcej o naszych postępach i innowacjach laboratoryjnych: 

Wzorcowanie w naszych laboratoriach

Nasz zakres pomiarowy

Nasze akredytowane laboratoria obejmują prawie wszystkie wielkości pomiarowe i oferują unikalne portfolio od wzorcowania po konserwację i naprawy. 

Wzorcowanie bezpośrednio w systemach

Wzorcowanie na miejscu

Nie możesz obejść się bez sprzętu pomiarowego? Wzorcujemy sprzęt pomiarowy bezpośrednio na Twoich systemach, komorach klimatycznych i stanowiskach pomiarowych, w Twojej siedzibie lub w jednym z naszych mobilnych laboratoriów wzorcujących. 

Inne usługi

Nasza pełna obsługa w zakresie logistyki

Usługa odbioru i zwrotu

Oddaj swój sprzęt pomiarowy w bezpieczne ręce. Od odbioru w Od odbioru w Twojej siedzibie do dostawy zwrotnej . Transportujemy Twój sprzęt pomiarowy w idealnych warunkach.

Naprawa elektrycznych i termodynamicznych przyrządów pomiarowych

Serwis naprawczy

Oprócz wzorcowań oferujemy naprawę elektrycznego i termodynamicznego sprzętu badawczego oraz przyrządów pomiarowych.

Kalibracja i dokumentacja stacjonarnego zakładu produkcji farmaceutycznej

Zarządzanie wzorcowaniami

Wspieramy Państwa we wdrażaniu i optymalizacji systemów zarządzania wzorcowaniami w obszarach regulowanych GxP.

Huminator

Sprzęt kalibracyjny

Niezależnie od tego, czy jesteś w laboratorium, w swoich systemach, czy na miejscu, dzięki sprzętowi kalibracyjnemu Testo Industrial Services możesz przeprowadzić wzorcowanie niezależnie od lokalizacji.

Nasze know-how

Know-how 

Nasze know-how podsumowane dla Ciebie: Tutaj znajdziesz pomocną wiedzę naszych ekspertów na temat wzorcowań i wzorcowania w obszarach regulowanych GxP. Warto się temu przyjrzeć. 

Do przeczytania

Przedstawiamy przegląd wymagań różnych norm i dyrektyw, a także pomocne wskazówki i instrukcje dotyczące wdrażania i realizacji wymagań dotyczących wzorcowania i związanego z tym monitorowania wyposażenia badawczego.