Przejdź do treści
Informacje na temat procesu składania zamówień w portalu usług przemysłowych Testo

Testo Industrial Services Portal

Skorzystaj z możliwości śledzenia zamówień, monitorowania terminów dostaw, szybszego składania zapytań ofertowych oraz przetwarzania ofert cenowych. W portalu można centralnie zarządzać wszystkimi informacjami związanymi z procesem zamawiania.  

Twoje korzyści w skrócie: 

  • Dostęp do dokumentów zamówienia
  • Przegląd terminów dostaw
  • Szybka informacja zwrotna na temat szacunkowych kosztów
  • Identyfikowalność i przejrzystość procesów w ramach Testo Industrial Services 

Większa przejrzystość procesu zamawiania

Niezawodny proces wzorcowania stanowi podstawę skutecznego zarządzania przyrządami pomiarowymi. Oprócz zarządzania sprzętem pomiarowym za pomocą systemu PRIMAS online, istotna jest niezawodna i przejrzysta komunikacja w procesie zamawiania. Zintegrowanie naszych wewnętrznych procesów pomaga nam uprościć i ukierunkować komunikację z użytkownikiem. Aby zapewnić optymalny przegląd zamówień, ofert i dokumentów, Testo Industrial Services udostępnia Ci indywidualny portal. Portal Testo Industrial Services umożliwia indywidualne dostosowanie się do Twoich potrzeb. Umożliwia to błyskawiczne przeglądanie stanu bieżących zamówień oraz wszystkich etapów procesu zamawiania. 

Śledzenie zamówień

W zakładce "Zlecenia" możesz śledzić swoje aktywne zlecenia. Śledzenie zamówień umożliwia przeglądanie poszczególnych etapów procesu i stanu zamówień. Oprócz zmian statusu przetwarzania i daty dostawy, można edytować otwarte oferty cenowe za pomocą kilku kliknięć. 

Szybkie zapytania o nowe oferty cenowe

Potrzebujesz szybkiej oferty na wzorcowanie jednego z Twoich urządzeń pomiarowych? Zapytania można kierować bezpośrednio do nas za pomocą formularza kontaktowego w portalu.

Proste zarządzanie dokumentami

W ramach realizacji zamówienia otrzymasz oferty, potwierdzenia zamówień i faktury, które zostaną wysłane i zapisane dla Ciebie w formie cyfrowej. Aby zminimalizować wysiłek związany z zarządzaniem tymi dokumentami, wszystkie dokumenty handlowe są archiwizowane w zakładce "Dokumenty" i można je odzyskać w dowolnym momencie. 

Proste zarządzanie dokumentami poprzez portal

Przejdź do Testo Industrial Services Portal

Proste i niezawodne – tutaj znajdziesz wszystkie informacje o procesie zamówienia. Zarejestruj się już dziś lub zaloguj się przy użyciu istniejącego użytkownika PRIMAS. 

Również interesujące

Zgodne z normami, całościowe zarządzanie skrajnią za pomocą systemu PRIMAS

Zarządzanie sprzętem pomiarowym za pomocą PRIMAS

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające zgodność z normami i wytycznymi

Rozwiązania informatyczne do zarządzania pomiarami PRIMAS online oraz mobile

PRIMAS online

Uproszczenie zarządzania sprzętem pomiarowym

Generator wilgotności Huminator II - Testo Industrial Services

Nowości z zakresu PRIMAS

Nowe funkcje PRIMAS online