Przejdź do treści

Nasza obietnica jakości

W Testo Industrial Services orientacja na klienta jest najważniejsza - jesteśmy usługodawcami z pasją. Stale rozwijamy się z myślą o naszych klientach, zarówno w zakresie oferowanych przez nas usług, jak i naszych wewnętrznych standardów QM.  

Wysokie standardy jakości

Aby mieć pewność, że jakość naszych usług jest zawsze godna zaufania, poddajemy się regularnym audytom niezależnych instytucji i ustalamy własne wysokie standardy dla naszej firmy.  

 • Jesteśmy dumni z ponad 300 akredytacji DIN EN ISO/IEC 17025:2018 dla procedur wzorcowania w naszych laboratoriach i w siedzibach klientów. 
   
 • Testo Industrial Services utrzymuje system zarządzania jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001:2015. 
   
 • Dobrze przeprowadzony instruktaż i regularne szkolenia poszerzają i zabezpieczają kompetencje naszych pracowników, tak aby mogli oni optymalnie wypełniać swoje zadania. 
   
 • Bezpieczeństwo IT i archiwizacja: Zarządzanie bezpieczeństwem IT w Testo Industrial Services oparte jest na normie DIN EN ISO 27001, planowana jest odpowiednia certyfikacja. Przechowując dokumenty biznesowe, przestrzegamy wymogów prawnych. Nasze certyfikaty są archiwizowane w formacie PDF/A w systemie pamięci masowej Testo. 
   
 • Nasz specjalista ds. bezpieczeństwa pracy dba o bezpieczne środowisko pracy dla naszych pracowników, stale je monitorując i w razie potrzeby optymalizując.  
Nasz zespół serwisowy wspiera Cię w zakresie kalibracji, zarządzania sprzętem testowym, kwalifikacji i walidacji

Szeroki wachlarz usług

Wykonujemy zadania z wydajnością, elastycznością i zrozumieniem indywidualnych wymagań klienta. Nasza oferta usług jest szeroka i obejmuje wiele branż, od motoryzacyjnej po farmaceutyczną. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie wzorcowania, zarządzania wyposażeniem pomiarowym, kwalifikacji i walidacji. 

Cały zespół Testo Industrial Services

Razem osiągniemy Twoje cele

Twoi bezpośredni partnerzy handlowi z niecierpliwością oczekują na wymianę pomysłów. Odwiedź nasze placówki i poznaj nasze laboratoria. Chętnie przeprowadzimy także audyty.  

Osoba kontaktowa

Masz pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji? Chętnie pomożemy Ci  rozwiązać wszystkie Twoje problemy.  

Portret Ulrike Isele

Dr. Ulrike Isele

Kierownik Działu Zarządzania Jakością