Przejdź do treści
Basen zanurzeniowy Wzorcowanie przyrządów do pomiaru temperatury w laboratorium termodynamiki

Portfolio naszych usług

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wzorcowania i zarządzania urządzeniami pomiarowymi. Nasze akredytowane laboratoria obsługują prawie wszystkie zakresy pomiarowe i oferują unikalny zakres usług, od wzorcowania, przez konserwację, po naprawy. 

W naszych akredytowanych laboratoriach wzorcowania zapewniamy wiarygodne wyniki pomiarów. Wzorcujemy prawie wszystkie wielkości mierzone o bardzo szerokim zakresie wzorcowania i najmniejszych niepewnościach pomiarowych. Pracujemy niezależnie od producentów, dzięki czemu oferujemy klientom więcej usług i większe bezpieczeństwo.

Wgląd w nasze akredytowane Laboratoria wzorcujące:

Wzorcowanie elektrycznych przyrządów pomiarowych w laboratorium niskich częstotliwości

Elektryka

Oprócz standardowych elektrycznych urządzeń pomiarowych wzorcujemy również urządzenia pomiarowe wysokiej częstotliwości. Ponadto specjalizujemy się w technologii pomiarowej EMC i precyzyjnych urządzeniach wzorcowych.

Wzorcowanie sondy wprowadzającej w termodynamicznych urządzeniach pomiarowych

Termodynamika

Oprócz wilgotności, temperatury, temperatury powierzchni i natężenia światła, pomiar specjalizuje się w wysokiej jakości standardach referencyjnych.

Kalibracja mechanicznych przyrządów pomiarowych

Mechanika

Specjalizujemy się w wzorcowaniu ciśnienia, momentu obrotowego, prędkości, kąta obrotu, siły i przyspieszenia są również częścią zakresu wzorcowania mierzonej zmiennej.

Kalibracja cieczy, gazów, przepływu i przepływu objętościowego w laboratorium Natężenie przepływu

Przepływ

Szczególną cechą pomiaru jest wzorcowanie mediów gazowych i ciekłych, a także przepływomierzy.

Wiążące zasady podejmowania decyzji dotyczących oceny zgodności wyposażenia do badań i pomiarów są korzystne dla wzorcowania

Długość i kąt

Pomiar naszymi klimatyzowanymi stacjami pomiarowymi, które są idealne do wzorcowania przyrządów pomiarowych, wskazując przyrządy pomiarowe, mierniki i kąty.

Kalibracja w polu swobodnym i w komorze ciśnieniowej

Akustyka

W ramach pomiaru przeprowadzane są wzorcowania akustycznych przyrządów pomiarowych, takich jak mierniki poziomu dźwięku, mikrofony i pistonfones.

Wzorcowanie w dziedzinie analiz gazowych i innych analiz chemicznych

Analityka

Metrologia obejmuje wzorcowanie detektorów gazu spalinowego, gazu CO2, detektorów gazu, a także testerów szczelności gazu i czynnika chłodniczego.

Nasze know-how

Know-how

W naszym Centrum Wiedzy znajdziesz odpowiedzi naszych ekspertów na liczne pytania dotyczące kalibracji, naszych mierzonych zmiennych i zarządzania sprzętem testowym.