Przejdź do treści

Kariera i szkolenia

Jesteś graczem zespołowym szukającym pracy lub praktyki? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Z nami możesz być tym, kim jesteś i przyczynić się swoimi mocnymi stronami do sukcesu Testo Industrial Services. 

Jako ekspert w dziedzinie zapewnienia jakości pracujemy dla naszych klientów w Niemczech i Europie, zatrudniając ponad 1300 pracowników. To sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej udanych dostawców usług w naszej branży w całej Europie. Dowiedz się więcej o Testo Industrial Services jako pracodawcy i dowiedz się o naszych licznych możliwościach kariery i szkoleń. 

Kandydat przegląda aktualne oferty pracy

Wakaty

Chcesz wiedzieć, jakich pracowników obecnie poszukujemy? Niezależnie od tego, czy chodzi o stałe zatrudnienie, mini-pracę czy praktykę zawodową – w naszych aktualnych ofertach pracy z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Znajdź pracę, która pasuje do Twojego życia. 

Pracownicy Testo śmieją się radośnie do fotobudki.

Więcej niż tylko praca

Elastyczne zajęcia rodzinne i rekreacyjne, najlepsza letnia impreza z ulubionymi kolegami, obszerny program fitness dla Twojego zdrowia i ekskluzywne zniżki dla pracowników. Z nami powinieneś czuć się komfortowo i dobrze się bawić w pracy. Poznaj naszego wyjątkowego ducha zespołowego. 

Pracownik Testo pracuje razem przy biurku i razem patrzy w kamerę.

Specjaliści i kadra kierownicza

Jakkolwiek zróżnicowane jest nasze portfolio usług, tak samo różni się nasze pracownicy i ich indywidualne kwalifikacje. Od osób zmieniających karierę lub karierę po specjalistów, czekamy na nowych kolegów! Dowiedz się więcej o naszych możliwościach rozwoju. 

Jesteś otwarty na pracę za granicą?

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?