Przejdź do treści
Nasze know-how

Know-how

Nasz obszar know-how daje przegląd naszej wiedzy, a także odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji zadań w zakresie kalibracji, zarządzania sprzętem testowym, kwalifikacji i walidacji. 

Jako jeden z wiodących dostawców usług metrologicznych oferujemy Państwu wszechstronne usługi z jednego źródła. Obejmują one kalibrację, zarządzanie sprzętem testowym, kwalifikację i walidację. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych ekspertów wspierają Cię w zapewnieniu jakości i przestrzeganiu standardów i wytycznych. Duża liczba specjalistycznych artykułów, podkładów i encyklopedii służy jako zwarte prace referencyjne i jako pomoc w działaniach w branżach regulowanych GxP lub do zadań takich jak monitorowanie i kalibracja sprzętu testowego. 

Antworten unserer Experten auf zahlreiche Fragen rund um die Themen Kalibrierung, Prüfmittelmanagement, Akkreditierung, Qualifizierung sowie Validierung

Centrum wiedzy

W naszym Centrum Wiedzy znajdziesz odpowiedzi naszych ekspertów na liczne pytania dotyczące kalibracji, zarządzania sprzętem testowym, akredytacji, kwalifikacji i walidacji.