Przejdź do treści

Więcej niż tylko praca

Obiecał! Praca w Testo Industrial Services to coś więcej niż tylko praca. Chcesz wiedzieć, co czyni nas pracodawcą? Wyjątkowy duch zespołowy i wiele ekskluzywnych benefitów pracowniczych sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi. Odkryj sam! 

Nasz wyjątkowy duch zespołowy

Od stażysty do dyrektora zarządzającego - kultura otwartego Ciebie charakteryzuje naszego wyjątkowego ducha zespołu i jest integralną częścią komunikacji na poziomie oczu. Ale to nie wszystko! Dla nas liczy się MY. Przyjazne relacje między współpracownikami są dla nas oczywistością. Nierzadko jesteśmy czymś więcej niż tylko kolegami z pracy i nawiązujemy przyjaźnie na całe życie. Zostań częścią naszego wyjątkowego zespołu! 

Nasze szczególne wartości rozwinęły się z naszego tak zwanego ducha TIS. Można ich doświadczyć z bliska w firmie każdego dnia.

Nasze ekskluzywne świadczenia pracownicze

Chcesz wiedzieć, co Testo Industrial Services oferuje jako pracodawca oprócz wyjątkowego ducha zespołu? Poniżej przedstawiamy krótki przegląd naszych ekskluzywnych świadczeń pracowniczych. Niezależnie od tego, czy jest to sportowy, człowiek rodzinny czy lis oszczędnościowy, każdy pracownik ma wiele korzyści. 

Nasi pracownicy są tym, co sprawia, że odnosimy sukcesy w Testo Industrial Services. Najlepsze imprezy firmowe i fajne kampanie pracownicze to wieloletnie tradycje w Testo. Trzymamy się razem, świętujemy sukcesy i idziemy razem w tym samym kierunku. 

 • Profesjonalne wydarzenia wprowadzające gwarantują bezproblemowy start z nami. Optymalny onboarding uzupełnia wieczory w kręgle z nowymi kolegami. 
 • Podczas corocznej uroczystości lub imprezy letniej możesz świętować fajne przyjęcie z kolegami z pracy do wczesnych godzin porannych. Wycieczki  z działem rozwijają wzmocnione poczucie zespołu. 
 • Legendarny Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza do odpoczynku i jest tak samo popularny jak niespodzianki pomiędzy, np.B. na Wielkanoc, Mikołajki czy na osobiste okazje. 
 • Regularne raporty kwartalne i gazety pracownicze "themaTISiert" zawsze dają znać, co dzieje się w poszczególnych obszarach i co aktualnie przenosi firmę. 
 • I wiele więcej... 
Pracownicy Testo siedzą razem przy stole, jedzą i dobrze się bawią.

Oferujemy naszym pracownikom liczne możliwości elastycznego spędzania czasu rodzinnego i rekreacyjnego. Tylko przy dobrej równowadze między życiem zawodowym a prywatnym i niezbędnej uważności można skupić się na tym, co naprawdę ważne. 

 • Dzięki naszemu modelowi elastycznego czasu pracy masz większą elastyczność w codziennym życiu i możesz wybrać,  gdzie i kiedy pracujesz w biurze domowym lub pracy mobilnej
 • Podczas urlopu możesz zrobić sobie dłuższą przerwę na osobiste marzenia lub  mieć więcej możliwości w nadzwyczajnych sytuacjach życiowych dzięki indywidualnym modelom w niepełnym wymiarze godzin. Ponadto masz 30 dni urlopu z 5-dniowym tygodniem. 
 • Dajemy wgląd w firmę i świat pracy podczas Dnia Rodziny, Dnia Dziewcząt lub na wycieczkach degustacyjnych do klas szkolnych i przedszkoli. 
 • I wiele więcej... 
Różne pokolenia cieszą się wolnym czasem, śmieją się i patrzą na smartfona.

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy szeroką gamę ofert zdrowotnych i fitness dla naszych pracowników: ergonomia w pracy, wspólna jazda na rowerze pod koniec dnia. Wolimy nie możemy się doczekać wspólnego wygrania jednego z naszych wydarzeń sportowych. 

 • W codziennej pracy zawsze możesz liczyć na darmowe napoje (kawa, herbata, woda mineralna, napoje bezalkoholowe). 
 • Środki bezpieczeństwa i higieny pracy, takie jak .B. Badania profilaktyczne postawy i wzroku tworzą najlepsze warunki pracy dla bezpiecznego miejsca pracy. 
 • Dzięki naszemu firmowemu programowi fitness Hansefit możesz utrzymać formę dzięki zróżnicowanej ofercie - w całych Niemczech. 
 • Dzięki leasingowi roweru za pośrednictwem JobRad zawsze jesteś sprawny na drodze. Ładujemy również Twój rower elektryczny - przyjazny dla środowiska na całej linii. 
 • Profesjonalne zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy uzupełnia ofertę. 
 • I wiele więcej... 
Pracownik Testo biega w koszulce Testo.

Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby zmieniające karierę, doświadczonych profesjonalistów czy stażystów – przywiązujemy dużą wagę do dalszego rozwoju naszych pracowników. Liczne działania mające na celu promowanie pracowników mogą otworzyć drzwi do nowych możliwości w Testo Industrial Services. 

 • Indywidualny model kariery daje możliwość ukierunkowanego dalszego rozwoju w obszarach wiedzy, zarządzania lub przywództwa. 
 • Szeroka gama szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dostarcza Państwu nowych impulsów – wspieramy również finansowo poszczególne działania szkoleniowe. 
 • W regularnym rozwoju i ocenach pracowników zastanawiamy się nad istniejącymi i wspólnie pracujemy nad opracowaniem nowych ścieżek. 
 • Nasz sukces charakteryzuje się otwartymi opiniami naszych klientów i pracowników. Dlatego apelujemy o udział w regularnych badaniach satysfakcji
 • I wiele więcej... 

 

Pracownicy Testo na seminarium szkoleniowym.

Oprócz naszych korzyści dla dobrego samopoczucia i dużej zabawy w zespole, nie należy zaniedbywać bezpieczeństwa finansowego. Spójrz na nasze liczne bezpośrednie i pośrednie słodycze, które można zaksięgować na najbliższy fundusz turystyczny: 

 • Umownie zabezpieczona premia świąteczna w wysokości miesięcznego wynagrodzenia brutto i 69% wynagrodzenia urlopowego oraz premii w przypadku pozytywnego rozwoju biznesu przynoszą korzyści Twojej skarbonce. 
 • Dotacje do zakładowych planów emerytalnych, a także świadczenia kapitałowe zapewniają beztroską i bezpieczną przyszłość. 
 • Dzięki naszej kampanii "Powiedz znajomemu" otrzymasz premię za udaną rekrutację znajomego. 
 • Wysokiej jakości specjalne warunki i zniżki dla różnych dostawców, producentów, marek, wstępów i wydarzeń sportowych. 
 • W terenie lub na stanowiskach kierowniczych możesz spodziewać się samochodu służbowego do użytku prywatnego. 
 • I wiele więcej... 

 

Pracownik Testo karmi swoją skarbonkę pieniędzmi.
Ein Bewerber schaut sich die aktuellen Stellenangebote an

Zgłoś się teraz!

Chcesz wiedzieć, jakich pracowników obecnie poszukujemy? Niezależnie od tego, czy chodzi o stałe zatrudnienie, mini-pracę czy praktykę zawodową – w naszych aktualnych ofertach pracy z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Znajdź pracę, która pasuje do Twojego życia. 

Eine Testo-Mitarbeiterin am Telefon.

Nasi pracownicy

Niech Testo Industrial Services przekona Cię jako pracodawca! Nasi pracownicy opowiadają z pierwszej ręki o swojej pracy, motywacji i zaangażowaniu i dają Ci wgląd w nasz zespół.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?