Przejdź do treści
Nasze przenośne kalibratory Pneumator, Thermator II i Huminator II

Sprzęt kalibracyjny

Niezależnie od tego, czy jesteś w laboratorium, w swoich systemach, czy na miejscu, dzięki przenośnym kalibratorom temperatury, wilgotności i ciśnienia firmy Testo Industrial Services możesz przeprowadzać wzorocowania niezależnie od czasu i miejsca. 

Dzięki kalibratorowi możesz samodzielnie skalibrować swoje przyrządy pomiarowe. Pozwala to sprawdzić, czy przyrządy pomiarowe spełniają funkcję określoną w normach. W ten sposób możesz zagwarantować jakość swojej technologii pomiarowej w dowolnym momencie. Aby zapewnić niezawodne i dokładne wzorcowanie,  wybór odpowiedniego urządzenia kalibracyjnego ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy na miejscu w Twojej siedzibie, w warsztacie, w laboratorium czy w pomieszczeniu pomiarowo-testowym, Testo Industrial Services zapewnia odpowiedni wybór sprzętu kalibracyjnego. 

Przenośne kalibratory Firmy Testo Industrial Services mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak przemysł spożywczy czy motoryzacyjny, a także w przemyśle farmaceutycznym. 

Skorzystaj z naszego wielofunkcyjnego kalibratora temperatury Thermator II, aby skalibrować czujniki temperatury. Do sprawdzania wilgotnościomierzy i rejestratorów danych, nasz generator wilgotności Huminator II jest  optymalnym kalibratorem. Możesz  użyć naszego kalibratora ciśnienia Pneumator jako urządzenia kalibracyjnego, a także precyzyjnego urządzenia pomiarowego.

Wszystkie nasze urządzenia kalibracyjne podlegają ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu szczegółów.Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia jako akredytowanego laboratorium DIN EN ISO / IEC 17025: 2018. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu kalibracyjnego do sprzętu testowanego.

Nasz sprzęt kalibracyjny w skrócie

wielofunkcyjnego kalibratora temperatury Thermator II

Thermator II

Kalibrator temperatury do wzorcowania czujników temperatury wszystkich producentów.

Przenośne kalibratory

Huminator II

Proste i precyzyjne wzorcowanie wilgotności w przyrządach pomiarowych, sondach i rejestratorach danych wszystkich producentów

Kalibrator ciśnienia Pneumator

Pneumator

Kalibrator ciśnienia i precyzyjny przyrząd pomiarowy do pomiarów ciśnienia, różnicy ciśnień i nadciśnienia