Przejdź do treści

Nasz zakres usług

Więcej usług, więcej bezpieczeństwa. Testo Industrial Services jest wiodącym dostawcą usług metrologicznych i zapewnienia jakości w Niemczech. Zawsze oferujemy naszym klientom odpowiednie i dostosowane do potrzeb rozwiązanie. 

Więcej usług dla zapewnienia jakości

Testo Industrial Services jest certyfikowanym i akredytowanym dostawcą usług w zakresie zapewniania jakości w różnych gałęziach przemysłu, takich jak przemysł motoryzacyjny czy farmaceutyczny. 

Wzorcowanie: urządzenia pomiarowe, stanowiska pomiarowe, systemy jakości 
Jesteśmy jednym z wiodących laboratoriów wzorcujących i posiadamy akredytację na ponad 300 procedur wzorcowania zgodnie z normą DIN EN ISO/IEC 17025:2018. Kalibracje wykonujemy w naszych laboratoriach lub w siedzibie klienta. Użytkownik ma do wyboru kalibracje ISO/zakładowe oraz akredytowane (DAkkS). 

Zarządzanie sprzetem pomiarowym   
Organizujemy wszystko wokół urządzeń pomiarowym i punktów pomiarowych: Cykle wzorcowania, procesy, dokumentacja, logistyka i rozwiązania informatyczne. Opracowaliśmy w tym celu własne zintegrowane rozwiązanie - PRIMAS. 

Naprawa 
Oprócz wzorcowania oferujemy również naprawę sprzętu pomiarowego i przyrządów pomiarowych. Koncentrujemy się na elektrycznych i termodynamicznych przyrządach pomiarowych. Od zakupu części zamiennych po naprawę i ostateczne wzorcowanie - wszystko odbywa się z jednego źródła. 

Kwalifikacje: Pomieszczenia czyste, zakłady i usługi komunalne, transport i magazynKwalifikujemy  
Sprzęt i systemy, a także magazyny i samochody dostawcze zgodne z GxP zgodnie z podejściem opartym na ryzyku. Zapewnia to zrównoważoną jakość przed, w trakcie i po produkcji oraz tworzy podstawę dla skutecznych procesów i procedur. 

Validierung: Reinigungs-, Prozess-, Transport-, Computer- & Softwarevalidierung
Wir prüfen und sichern für Sie die wichtigsten Eigenschaften von Prozessen im GxP-Umfeld: Reproduzierbarkeit und Robustheit. Unsere Experten bieten Ihnen stets adäquate Unterstützung bei Ihren Projekten - ob bei einzelnen Prüfungen oder bei einer kompletten Projektkoordination.

Walidacja: czyszczenie, instalacje i urządzenia użyteczności publicznej, transport i magazynowanie 
Zgodnie z podejściem opartym na analizie ryzyka kwalifikujemy Państwa sprzęt i urządzenia oraz magazyny i przewoźników jako zgodne z GxP. W ten sposób trwale zapewnia się jakość przed, w trakcie i po produkcji oraz tworzy podstawy skutecznych procesów i procedur. 

Akredytacja DAkkS dla Testo Industrial Services GmbH

Akredytacja i certyfikacja

Nasz wysoki poziom jakości oznacza, że zawsze spełniamy wymagane wytyczne i normy. Naszym zadaniem jest zapewnienie klientom jak najlepszej obsługi, tak aby procesy i procedury spełniały wymagane standardy. 

Zespół QM w Testo Industrial Services zawsze ma na uwadze naszą obietnicę jakości.

Nasza obietnica jakości

Niezawodność, jakość i bezpieczeństwo wszystkich naszych usług to nasze najwyższe wartości. Jesteśmy usługodawcami z pasji, a orientacja na klienta jest naszym priorytetem.