Przejdź do treści
Nasi pracownicy są ekspertami w kalibracji w obszarach regulowanych GMP

Kalibracja w obszarach regulowanych GMP

Zespół ekspertów z Testo Industrial Services przyjrzał się kalibracji w obszarach regulowanych GMP pod różnymi kątami. Zespół napisał rozdział "Kalibracja" w GMP-BERATER i opublikował artykuł techniczny na ten temat. 

Nasz zespół autorów rozdziału "Kalibracja" w GMP-BERATER oraz artykułu w TechnoPharm tworzą Hansjörg Gutmann, Markus Kopf, Markus Salemink i Christian Sander. Eksperci posiadają swoją wiedzę w obu publikacjach. 

Rozdział "Kalibracja" w GMP-BERATER

Nasz zespół autorów udziela odpowiedzi na następujące pytania w rozdziale 4.F w GMP-BERATER: Co to jest kalibracja, regulacja, kalibracja? Jakich wymogów regulacyjnych należy przestrzegać? W jaki sposób zapewnia się metrologiczne sprzężenie zwrotne? W jaki sposób można usprawnić organizację i zarządzanie kalibracją? Jakie procedury kalibracji są dostępne i co jest częścią profesjonalnej realizacji? Co to jest niepewność pomiaru i jak jest obliczana? Jak wygląda zgodna z GMP dokumentacja kalibracji? Różne metody pomiarowe są wymagane dla różnych zadań pomiarowych. Kryteria wyboru odpowiedniej metody pomiarowej lub urządzenia pomiarowego zależą od danego pytania. Jeśli chcemy polegać na wynikach pomiarów, niezbędne są powtarzalne i wiarygodne wartości pomiarowe oraz odpowiednie metody i skalibrowana technologia pomiarowa. Wiarygodne wartości pomiarowe umożliwiają podejmowanie obiektywnych decyzji i powtarzalne przeprowadzanie procesów. Zawsze te same sekwencje procesów prowadzą do tych samych wyników, a tym samym do leków o pożądanej jakości.  
 
 
Z przyjemnością prześlemy Państwu rozdział 4.F Kalibracja jako broszurę.  Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres gmp(at)testotis.de. 

Nasze usługi dla Ciebie

Kalibracja elektrycznych przyrządów pomiarowych

Wzorcowanie

Maksymalne bezpieczeństwo podczas kalibracji sprzętu testowego w akredytowanych laboratoriach o najniższych niepewnościach pomiarowych.

Kalibracja bezpośrednio w systemach

Kalibracja na miejscu

Kalibrujemy Twój sprzęt testowy i punkty pomiarowe w Twojej lokalizacji. W ten sposób osiągasz najkrótsze możliwe przestoje i zapewniasz wysoką wydajność.

Kalibracja czujnika w małym basenie

Nasze portfolio usług

Twój niezawodny partner w zakresie kalibracji, zarządzania sprzętem testowym, kwalifikacji i walidacji.