Przejdź do treści
Testo Gruppe Markenweltkugel

Testo Industrial Services – część silnej grupy przedsiębiorstw

Bądź pewien - Testo daje swoim klientom pewność. W grupie firm Testo na każde wyzwanie znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. Łączymy naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy w sposób ukierunkowany odpowiadać na konkretne potrzeby naszych klientów.

Od ponad 60 lat firma Testo jest obecna na wszystkich kontynentach jako lider rynku w dziedzinie technologii pomiarowych. Spektrum klientów sięga od lokalnego zakładu rzemieślniczego za rogiem do globalnej firmy farmaceutycznej. Wszyscy oni muszą codziennie podejmować ważne decyzje dotyczące ich pracy. I właśnie wtedy zawsze można polegać na przyrządach pomiarowych, rozwiązaniach i usługach firmy Testo. Zapewniają one bowiem, że żywność jest bez zarzutu, system grzewczy działa prawidłowo, a w produkcji farmaceutyków spełnione są wymagania. Pozwala to nie tylko podnieść jakość produktów i usług, ale także zaoszczędzić czas i zasoby.

Kalibracja elektrycznych przyrządów pomiarowych

Testo Industrial Services

Ekspert w zakresie usług zapewnienia jakości

Przyrząd pomiarowy mierzy temperaturę powierzchni

Oprzyrządowanie Testo

Profesjonalna technologia pomiarowa od producenta przyrządu pomiarowego

Rozwój czujników temperatury

Czujnik Testo

Rozwój i produkcja czujników temperatury przeznaczonych do konkretnych zastosowań

Cyfrowe rozwiązania Testo

Testo Solution

Indywidualne rozwiązania: innowacyjna technologia pomiarowa, intuicyjne oprogramowanie i usługi dostosowane do potrzeb klienta

Be sure

To motto jest zarówno hasłem, jak i kluczem do sukcesu Grupy Testo, której siedziba znajduje się w Titisee w Górnym Schwarzwaldzie. Testo zawdzięcza swój sukces strategii zrównoważonego i zyskownego wzrostu, a także niezwykłemu zaangażowaniu swoich pracowników: około 3500 testorczyków prowadzi badania, opracowuje, produkuje, mierzy i wprowadza na rynek na całym świecie, z pasją i znawstwem dla firmy.